AS TTP on 1987. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarendus- ja ehitusettevõte. Meie käekirjaks üle 25-aastase tegevuse ajal on alati olnud kinnisvara vastutustundlik arendamine algusest lõpuni. Tagada loodud ehitiste kvaliteet kasutades parimaid materjale ja professionaalsete ehitajate oskusi. Teame, et parim tulemus sünnib pidevas suhtlemises kliendiga. Kinnituseks sellest on sügav rahulolu võtmete üle­andmisel, nii tulevaste elanike kui arendaja näol.

Oma peamiseks visiitkaardiks peame 1996. aastal alustatud Piritat Mähe ja Meriväljaga ühendava 101 hektari suuruse maa-ala arendust. Tänaseks on sellest kunagi läbipääsmatust padrikust saanud Tallinna hinnatuim kaasaegne elurajoon, kus iga ruutmeeter on põhjalikult läbi mõeldud ja planeeritud täiustama ühtset tervikut. Piirkond, mille suurimaks väärtuseks on säilitatud kõrghaljastuse ja hoonestuse harmoonia. Parimaid Eesti arhitekte kaasates valminud 110 eramus, 46 rida/paariselamus ja 67 korterelamus leidsid endale suurepärased kodud aastateks üle 1100 pere.

Samas kvartalis, aadressil Mähe tee 1, asub ka 2005. aasta Eesti parimaks aasta betoonehitiseks valitud TTP uus büroohoone.

Suuremate arendusprojektidena saame välja tuua 2013. aasta alguses Tallinna kesklinnas, aadressil F.R Kreutzwaldi tn 3, valminud 7-korruselise elu- ja ärihoone Kreutzwaldi Maja ja 2014. aastal Meriväljal, Ranna tee 46a, neli korterelamut.

Hetkel on valmimas Mustamäel Pöörise tänava elurajoon, kuhu on kavandatud 800 korterit. Rajoonist on tänaseks 10 kortermajast valmimas viimane hoone ning samuti on lõpuni valmis ehitatud kogu vajalik rajooni infrastrukuur (teed, tänavad, pargiala, mänguväljakud, parkimismaja). Samuti on viimaste korterite üleandmisjärgus elegantne Järve Tornide kaksiktorn.

Oma järge ootab Tallinna kesklinnas vahetult Linnahalli kõrval asuv Vööri tn 2.

Tutvu lähemalt

Võta ühendust

Anna oma huvist märku ja võtame sinuga peagi ühendust!


    Tule Lenderi Aed kliendipäevale 23.05 kl 17.00-19.00! Hinnasoodustus kuni 30 000€!

    Tutvu lähemalt